TWÓJ PRZEWODNIK JAK UROZMAICIĆ KOLORYSTYCZNIE BIŻUTERIĘ

Gdzie znaleźć kolorową biżuterię?

Czym jest biżuteria dwustronna?

 

Zanim przejdziemy do odpowiedzi na te najważniejsze pytania, zatrzymajmy się na chwilę i zastanówmy, dlaczego w ogóle nosimy biżuterię? Czy pamiętasz te momenty z dzieciństwa, kiedy byłaś małą dziewczynką i lubiłaś przymierzać sukienki i buty swojej mamy, ale zawsze to biżuteria powodowała największe emocje?

 

Kolczyki wtedy były zbyt gigantyczne dla Twoich malutkich uszu, ale nadal czułaś się piękna, kiedy je nosiłaś. Pamiętasz te chwile?

I do dziś podziwiamy kobiety, które dbają o siebie, elegancko nosząc ubrania i biżuterię. Biżuteria to niewielki dodatek, ale jaką robi różnicę…

Czy nie miałaś czasem takich chwil, kiedy stoisz w kolejce w sklepie i widzisz piękną kobietę i myślisz sobie: „Wow, gdzie ona kupiła te kolczyki? Tak świetnie w nich wygląda”.

Jesteśmy kobietami i kochamy biżuterię, i to jest fakt. Niepodważalny. Podnieś rękę, jeśli Ty też!

 

Uwielbiamy wyglądać ładnie i pięknie lub odważnie i oryginalnie, to jeden z głównych powodów noszenia kolczyków. Nawet w zły dzień po prostu zakładamy  swoją ulubioną biżuterię by poprawić sobie humor i wprawiamy się w dobry nastrój.

A skoro przywiązujemy dużą wagę do swojego wyglądu, to co nam pomaga wyrazić naszą osobowość, dopełnić stylizację, a nawet zakomunikować coś światu, otoczeniu? ? Cóż, zgadliście – oczywiście, że biżuteria!

 

Chcemy pomóc Ci podkreślić Twoje piękno!

Jakiś czas temu zaprojektowaliśmy kolczyki dwustronne, aby dać Wam dwa różne warianty do noszenia. Kupujesz jedną parę, a masz tak naprawdę dwie! Mieszaj je i dopasowuj do naszych charmsów, aby każdego dnia mieć inny look. Kiedy mówimy o kolczykach dwustronnych, mamy na myśli te, które można nosić na dwa sposoby, tj. „przodem” i „tyłem”, jako że obie strony są zaprojektowane tak, aby je móc pokazywać. Nasze dwustronne kolczyki to naprawdę designerski  majstersztyk. Mamy w kolekcji takie, w których jedna strona od drugiej różni się nie tylko kolorem (srebro, srebro pozłacane), ale i designem, wykończeniem. Tj. jedna strona jest z mniejszymi, a druga np. z większymi kryształami. 

  

Chcąc podarować Wam jeszcze więcej radości z naszej biżuterii, poszliśmy o krok dalej, iiiiiiii…. zaprojektowaliśmy również dwustronne charmsy! Wciąż zastanawiamy się, dlaczego nie zrobiliśmy tego już lata temu?

Trochę to trwało i projekt potrzebował inspiracji, ale oto są - nasze Tinies.

Dlaczego Tinies, możesz zapytać? Cóż, są dość małe, wręcz malutkie, w porównaniu do reszty członków naszej rodziny charmsów. Ale, ale… jakiż one mają charakter! Moc tkwi w detalach! Zresztą spójrzcie same!

 

Kolekcja Tinies

 

Więc cóż jest takiego wyjątkowego w Tinies? Otóż, jak już można się domyślić – one też są dwustronne. Nie przepadamy za określeniem 2w1, ale to w zasadzie najlepiej oddaje naszą ideę - dostajesz dwa zupełnie inaczej wyglądające kolczyki w zależności od tego, którą stronę chcesz pokazać światu. Z jednej strony będziesz miała perfekcyjnie oszlifowany kryształ najwyższej jakości w swoim ulubionym kolorze, a z drugiej garść małych błyszczących kryształków. Posiadanie pary Tiny Charms i jednej bazy pozwala stworzyć sobie kilka par kolczyków.


Jest tak wiele sposobów na ich mieszanie i dopasowywanie!

W nowej kolekcji znajdziecie Tinies aż w 8 nowych kolorach (zgadza się, takich kolorów nigdy wcześniej nie mieliśmy!) i w 3 różnych powłokach, czyli srebro, srebro pozłacane żółtym i srebro pozłacane różowym złotem. Możesz je nosić w dowolny sposób!

 

 Świat biżuterii mieniącej się wieloma barwami

 

 A propos kolorów – czy jesteś jedną z tych kobiet, które myślały o dodaniu kolorowej biżuterii do swojej kolekcji, ale jakoś były zbyt nieśmiałe, by naprawdę zacząć próbować? Tą, która nieco zazdrościła kobietom, które zawsze wydają się mieć dobry gust w łączeniu biżuterii i ubrań, cudownie łącząc ze sobą kolory?
Nasze Tinies mogą pomóc Ci zrobić pierwszy krok i zaprzyjaźnić się z kolorową biżuterią! Jak pisałyśmy wcześniej, są one dość małe, wręcz filigranowe - więc jeśli się wahasz, najrozsądniejszym pierwszym krokiem będzie właśnie wybór małego kolorowego Tiny. Dodaj odrobinę koloru do swoich stylizacji i sprawdź, czy to naprawdę coś dla Ciebie. Aha, a teraz najlepsza część – kiedy już postawiłaś pierwsze kroki i znajdziesz się na spacerze z koleżankami a mimo wszystko zaczniesz mieć wątpliwości – zawsze możesz po prostu zamienić strony i schować ten kolorowy kryształ do tyłu! Bo druga strona naszego Tiny to już klasyczne białe kryształki!Ale co z ceną…?

Biżuteria nie musi być jednak aż tak droga… pod warunkiem, że wygląda na kosztowną. Tinies to ładne i eleganckie charmsy, które nie wymagają posiadania bogatego wujka ani rabowania banku, aby Cię było na nie stać. Przy cenie początkowej wynoszącej ……… PLN naprawdę poczujesz dodatkową wartość z dwustronności zawieszek Tiny.

I bądźmy szczerzy, jeśli możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na biżuterii, to tylko bonus.

…zaoszczędzić, by oczywiście dokupić jej jeszcze więcej! ;)Tinies to nie wszystkie błyszczące nowości, które pojawiły się w naszej kolekcji. Więcej nowych elementów w sprzedaży już wkrótce!

Więc bądź na bieżąco i błyszcz!

 

Kopiuj link do artykułu