DOSTAWA I PŁATNOŚCI

DOSTAWA

 Czas dostawy

 

Rozumiemy, że nasi Klienci oczekują od nas szybkiej wysyłki, dlatego robimy wszystko, aby przesyłki wychodziły od nas w ciągu maksymalnie 48h od zaksięgowania wpłaty. Zaksięgowanie wpłaty jest warunkiem rozpoczęcia realizacji zamówienia.

Całkowity czas dostawy naszych przesyłek wynosi do 5 dni roboczych.

Na całkowity czas dostawy zamówienia składa się czas przygotowania zamówienia do wysyłki oraz czas dostawy. Czas dostawy przesyłki zależy od przewoźnika i prawidłowości danych adresowych odbiorcy i nie jest zależny od nas. W wyjątkowych przypadkach może przekroczyć wskazany powyżej termin.

 

Paczki nadajemy z Polski, we współpracy z:

 • DPD- przedpłata - za pobraniem
 • FedEx
 • DHL
 • UPS
 • INPOST
 • Poczta Polska
 • Xpress Delivery
 • DeliGoo

Paczki ze standardowym terminem doręczenia wysyłamy BEZPŁATNIE.

 

PŁATNOŚCI

Wszystkie ceny na stronie www.marmara-sterling.pl zawierają 23% VAT obowiązujący w Polsce.

Operatorem płatności w naszym sklepie internetowym jest mBank i Przelewy24.

Oferujemy Wam następujące formy płatności:

 • płatność online za pośrednictwem PayU
 • płatność przelewem tradycyjnym
 • płatność przy odbiorze paczki
 • płatność kartą
 • kredyt 0% w ramach rat PayU
 • odroczona płatność za pośrednictwem PayPo
 • Blik
 • Google Pay
 • Apple Pay

 

 

Płatność kartą kredytową

Marmara Sterling akceptuje karty Visa i Mastercard jako metody płatności. Podczas procesu płatności wybierz właściwą kartę kredytową i podaj wymagane dane. Twoja karta zostanie obciążona dopiero po potwierdzeniu zamówienia.

 

Kod bezpieczeństwa

Od 1 października 2001 r. w celu zabezpieczenia transakcji kartą kredytową dokonywanych online posiadacz karty jest zobowiązany podać kod bezpieczeństwa karty płatniczej (CVC2/CVV2) w momencie zakupu. Numer ten nie jest przechowywany na pasku magnetycznym karty ani nie jest drukowany na żadnych dowodach płatności. Dzięki temu Marmara Sterling ma pewność, że płacący klient faktycznie ma przy sobie swoją kartę, tym samym gwarantując, że nie jest ona wykorzystywana do nieuczciwych celów.

W przypadku posiadaczy kart VISA i Mastercard kodem zabezpieczającym jest trzycyfrowy numer podany w prawym górnym rogu panelu podpisu na odwrocie karty, obok powtórzonego numeru karty kredytowej.

 

3D-Secure

Protokół 3D-Secure stanowi dodatkową metodę zabezpieczenia zapobiegającą oszustwom z wykorzystaniem kart kredytowych podczas transakcji online. Podczas procesu płatności klienci posiadający kartę kredytową wykorzystującą metodę 3D-Secure są proszeni o podanie hasła autoryzacyjnego przydzielane przez operatora. Ta dodatkowa kontrola tożsamości zwiększa bezpieczeństwo dla posiadacza karty i sklepu internetowego.

Od 31 grudnia 2020 r., zgodnie z legislacją Unii Europejskiej, podmioty zajmujące się e-commerce mają obowiązek korzystania z metody uwierzytelniania realizowanej przez 3SD 2.0.

 

Płatność przelewem bankowym

W przypadku klientów, którzy nie posiadają karty płatniczej Marmara Sterling akceptuje również płatność przelewem. To standardowa i bezpieczna metoda płatności realizowana przez zalogowanie się na prywatne konto bankowe klienta. Obowiązują standardowe opłaty za przelewy bankowe.

 

PayPal

PayPal chroni i przechowuje dane karty i konta bankowego, umożliwiając realizowanie płatności przez Internet bez potrzeby podawania poufnych informacji finansowych przy każdorazowym zakupie. Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby zrealizować transakcję, a PayPal pobiera płatność bezpośrednio z Twojej karty lub salda PayPal. Dane z Twojej transakcji nie zostaną udostępnione firmie Marmara Sterling.

 

Zakupy na fakturę

Zarejestrowani użytkownicy mogą prosić o fakturę zakupu. Wystawienie faktury zakupu jest możliwe tylko wtedy, gdy adres rozliczeniowy i adres wysyłki są takie same. Możesz sprawdzić swoją fakturę online i wydrukować ją na potrzeby dokumentacji. Marmara Sterling prosi o opłacenie faktury w przeciągu trzech dni od złożenia zamówienia; netto i bez potrąceń. Przelej kwotę na konto wymienione poniżej, korzystając z formularza wpłaty dołączonego do zakupu.

Przelew tradycyjny bezpośrednio na nasze konto:

MARMARA STERLING POLSKA SP. Z O.O.
Ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa 
MBANK : 31 1140 1010 0000 5742 3700 1001

Prosimy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu.