NOWY DZIEŃ NOWA TY

Życie jest darem i każdy dzień dostarcza nam wyjątkowych chwil. Tak samo jak nasza modułowa biżuteria. Bez względu na dzień, nastrój lub okazję, tworzenie zupełnie nowych kompozycji wprowadzi Cię w stan prawdziwej błogości. Niezależnie od tego, czy mówimy o naszyjniku, bransoletce czy kolczykach, staramy się, aby nasze klientki miały przyjemność z tworzenia własnych kombinacji tak wyjątkowych jak one same.

Zacznij projektować
W kazdej kobiecie drzemie artystka.

JAK TO DZIAŁA?

Wybierz swój ulubiony element bazowy – kolczyki, bransoletkę lub łańcuszek i dodaj ten niesamowity blask w postaci charmsa. Charmsa montujesz do bransoletki lub łańcuszka za pomocą sprytnego łącznika (mamy je w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach). Natomiast na kolczyk charms po prostu „zawieszasz”. Możesz tworzyć setki różnych kombinacji i stylów w oparciu o kolorystykę, kształt, trendy. Najlepsze w NDNT jest jednak to, że z każdą nową kolekcją możesz kupować nowe charmsy, mając pewność, że będą pasować do bazowych elementów z poprzednich, a otrzymasz całkowicie nową biżuterię.

OTO IDEA NDNT NA PRZYKŁADZIE

Użyj swojej wyobraźni i zostań swoim własnym projektantem biżuterii. Kupując 3 produkty: dowolne kolczyki bazowe, charmsy np. Mini Charms Black  i Fancy Coin Charms, otrzymasz 4 różne kombinacje. Możesz  nosić kolczyki bazowe osobno, możesz połączyć je z Mini charmsami, albo z Fancy Coin. A na specjalne okazje proponujemy połączenie z obydwoma charmsami. Czy już czujesz, dokąd zmierzamy? Jesteśmy pewni, że już wyobrażasz sobie, jak możesz łączyć swoje elementy biżuterii. Czas na kreatywność!

Nowe produkty