Odpowiedzialna, Opiekuńcza, Świadoma

Jedną z podstawowych misji Marmara Sterling jest działanie zgodnie z potrzebami środowiska. Biżuteria, którą tworzymy, na każdym etapie jej kreowania, odbywa się zgodnie z poszanowaniem zasad ekologii – poczynając od świadomego i zrównoważonego pozyskiwania surowców, poprzez odpowiedzialność za nasze produkty po sprzedaży, kończąc na minimalizowaniu wpływu jaki nasza działalność ma na środowisko. Dodatkowo 0,5% wartości zakupów dokonywanych kartą płatniczą przeznaczamy na cele związane z usuwaniem nadmiaru CO2 z atmosfery.

Mądrze tworzymy świat piękniejszym.

Wierzymy, że produkcja pięknej biżuterii nie powinna odbywać się kosztem przyszłości naszej planety. Dlatego nasze projekty są projektami na całe życie - mają ponadczasowy charakter i estetykę, wykonane są z troską o jakość i funkcjonalność. Dajemy możliwość łączenia naszych starych i nowych kolekcji ze sobą niemal bez ograniczeń.

 

 

 

99% SREBRA Z RECYKLINGU

Biżuteria Marmara Sterling jest wykonana w 99% ze srebra pochodzącego z recyklingu, co pomaga zachować cenne zasoby tego surowca dla przyszłych pokoleń.

99% OPAKOWAŃ Z RECYKLINGU

Wszystkie nasze opakowania i pudełka na prezenty są wykonane z papieru i tektury posiadających certyfikat FSC. Certyfikat ten potwierdza, że w 99% powstały one z surowców pochodzących z recyklingu. W ten sposób, poprez wydłużenie żywotności pulpy drzewnej,  pomagamy chronić światowe zasoby leśne a także przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów na naszej planecie.

 

 

NASZ CEL NA PRZYSZŁOŚĆ

Współpracujemy z ekoinnowacyjnym projektantem przemysłowym i badamy korzystanie z alternatyw dla tworzyw sztucznych. Dążymy do tego, aby wszystkie tworzywa sztuczne i pianki z naszych ekspozytorów, materiałów reklamowych i promocyjnych ostatecznie zastąpić bardziej ekologicznymi opcjami.
Naszym celem jest stosowanie we wszystkim, co robimy, materiałów w 90% przyjaznych dla środowiska.