FAQ

Ile dni muszę czekać na realizację zamówienia?
Zamówione produkty są zwykle wysyłane w ciągu 1-2, maksymalnie 4 dni roboczych po otrzymaniu zamówienia. Ostateczny czas wysyłki będzie zależał od wybranej metody dostawy i lokalnego operatora pocztowego, jeśli zamawiasz z zagranicy. W przypadku braku zamówionego produktu w magazynie, czas realizacji zamówienia może wynieść do 2 tygodni, jednak w takich przypadkach skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o opóźnieniu.


Zgubiłam jeden kolczyk, czy w Marmara Sterling mogę zamówić drugi do pary?
Tak, poinformuj nas tylko o posiadanym modelu, a my następnie skontaktujemy się z Tobą i wytłumaczymy jak złożyć zamówienie na jeden kolczyk.


Czy wszystkie metalowe części są wykonane ze srebra?
Tak, do produkcji naszej biżuterii – w tym wszystkich zawieszek, krawatek i haczyków do kolczyków – używamy wyłącznie srebra próby 925. Jedynie sprężyny i przekładki bazowe w kilku modelach bransoletek perłowych są wykonane ze stali nierdzewnej.


Czy mam gwarancję na moją biżuterię?
Tak, cała biżuteria Marmara Sterling jest objęta 24-miesięczną gwarancją od momentu zakupu. Każdy przypadek jest jednak rozpatrywany indywidualnie i musi być zgodny z warunkami serwisu gwarancyjnego. W przypadku jakichkolwiek pytań na temat gwarancji prosimy o kontakt osobisty, pod adresem email sklep@marmara-sterling.pl.