PROGRAM LOJALNOŚCIOWY MARMARA STERLING DLA KLIENTÓW SKLEPU INTERNETOWEGO

 

Czy zaliczacie się do grona prawdziwych fanów Marmara Sterling? Jeśli tak, to możemy założyć, że jesteście już członkiniami naszej famme-ly i być może już  recenzowałyście nawet nasze produkty, aby uzyskać dodatkowe punkty w naszym sklepie internetowym. Jeśli jeszcze nie jesteś w naszej famme-ly, to nie zastanawiaj się! Dołącz już teraz, naprawdę warto! Możesz to zrobić tutaj.

 

Dla naszych zarejestrowanych użytkowników przygotowaliśmy program, w którym oszczędzacie by otrzymać więcej!

 

Postanowiliśmy zwracać Wam pieniądze za każdy zakup dokonany w naszym sklepie, co może Wam dać  określony % zniżki na następne zakupy lub pokryć w 100% następny zakup. Czy to nie brzmi niesamowicie zachęcająco?

 

Jeśli jesteście zainteresowane, zachęcamy do zapoznania się z poniższą tabelą:

 

Twój status członkowski

Twoje wydatki

Twoje oszczędności

Początkujący (bezpłatne dołączenie)

od 90 zł i więcej

5% zwrotu

Srebrny

od 2250 zł i więcej

6% zwrotu

Złoty

od 7000 zł i więcej

7% zwrotuPieniądze bonusowe można zarobić i wykorzystać na wszystkie produkty w sklepie internetowym - w pełnej cenie i na wyprzedaży. Koszty transportu nie będą wliczane do kalkulacji oszczędności.

 

Stan środków bonusowych można sprawdzić w sklepie internetowym po zalogowaniu się na swoje konto. Nie jesteście zobowiązani do wykorzystania pieniędzy bonusowych przy każdym zamówieniu. Można je zbierać i wykorzystać do uzyskania większego rabatu w późniejszym czasie, ale należy pamiętać, że bonusowe pieniądze są ważne przez 180 dni od daty ich zdobycia (np. pieniądze zarobione 1 stycznia stracą ważność 29 czerwca).

Jeśli sami zrezygnujecie z zamówienia lub zamówienie zostanie anulowane z jakiegoś innego powodu, otrzymacie zwrot pieniędzy bonusowych, które wykorzystaliście podczas składania zamówienia, i oprócz tego zwrócimy Państwu dodatkowo pieniądze bonusowe, które zarobiliście przy tym zamówieniu (Państwa saldo pieniędzy bonusowych stanie się ujemne, jeśli już wydaliście pieniądze bonusowe zarobione przy anulowanym zamówieniu).