Czym jest famme-ly?

 

 

 

 

Poznajmy się!

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że tu jesteś. Zaczęłyśmy budować naszą famme-ly, bo rodzina jest dla nas w życiu najważniejsza i najcenniejsza. Widzimy, że jest tak wiele wspaniałych i inspirujących kobiet, o których chciałybyśmy usłyszeć, z którymi chciałybyśmy podzielić się historiami. Nie chcemy, żeby chodziło tylko o nas i blask naszej biżuterii. Chcemy zobaczyć również CIEBIE.

 

Wierzymy, że kryształy Marmary mogą zmienić codzienność w gwiezdny pył i sprawić, że nasze kobiety rozbłysną. A ten blask jest czymś, co w zamian będzie inspirować i promieniować miłością.

 

Inspiruje do pełnienia wielu ról, posiadania wielu talentów. Inspiruj do wzięcia spraw w swoje ręce. Wierzymy, że również jesteś kreatorką, jesteś projektantką, masz kontrolę. I razem możemy sprawić, że poczujemy się docenione, możemy wzmocnić nawzajem pewność siebie i pozytywne nastawienie komplementami, możemy rozmawiać na trudne tematy, możemy dzielić się swoim szczęściem i swoimi zmaganiami.

 

Wierzymy, że rodzina jest na zawsze. TY jesteś naszą rodziną.

Zapraszamy Cię do podzielenia się swoją historią, abyśmy mogły przekazać ją dalej naszej famme-ly, ponieważ szukamy ciekawych zawodów, osiągnięć, zmagań - historii o WAS, które mogłyby zainspirować lub pomóc innym.

 

Podziel się z nami swoją historią!