O NAS

Marmara Sterling to więcej niż tylko wysokiej jakości linia biżuterii – to sposób, w jaki współczesna kobieta może wyrazić siebie za pomocą ponadczasowej i praktycznej biżuterii.

ZAŁOŻYCIELKA I GŁÓWNA PROJEKTANTKA

Założona w 2012 roku Marmara Sterling stanowi doskonały  przykład marki, która zrodziła się z pasji. Grete Gribkovski, jedna z założycielek i obecnie główna projektantka, zawsze pasjonowała się projektowaniem biżuterii. Dzięki  biżuterii pragnęła opowiedzieć swoją historię oraz zmienić sposób patrzenia i myślenia ludzi o samej biżuterii.

W 2012 roku Grete zgłosiła się więc do międzynarodowego konkursu organizowanego  przez austriackiego potentata kryształów - firmę Swarovski.  Swoim projektem breloka do kluczy zdobyła serce jury i zajęła trzecie miejsce. To był znak i impuls do działania. Rodzina Grete zawarła ze znaną marką umowę o dystrybucji w Estonii, wszystko po to by Grete mogła  mieć nieograniczony dostęp do bajkowego świata kryształów. Wysokiej klasy precyzja w połączeniu z jej klasycznym i ponadczasowym designem w rezultacie bardzo szybko zdobyły serca kobiet.

Zdaniem Grete, za magią Marmara Sterling kryje się ciągłe dążenie do tego, aby klientka stanowiła istotę wszystkich działań, aby ekscytować i zadziwiać ją tą odrobiną magicznego pyłu, który ożywia każdą biżuterię i pozwala opowiedzieć swoją własną historię.

NASZE KOBIETY

Marmara Sterling to marka biżuterii zaprojektowana przez kobiety dla kobiet.


Nasze kobiety – zespół, ambasadorki, fanki i klientki – inspirują, kształtują i motywują nas do dalszych działań. W zamian my, chcąc zwieńczyć dzieła i wydobyć na wierzch osobowości naszych świadomych stylu i swojej wartości kobiet, nie oszczędzamy na kolorach i nowym poziomie blasku w naszych projektach. Chcemy mieć pewność, że dzięki naszej biżuterii kobiety poczują się jeszcze bardziej pewne siebie, eleganckie i kobiece. Chcemy, by to co tworzymy pozwalało nam podkreślić unikalny charakter każdej z nich.

NASZ CEL

Pragniemy, aby biżuteria marki Marmara Sterling była długotrwałą inwestycją, a nie tylko modnym zakupem na jeden sezon. Dbamy o naszą planetę. Produkcja przyjazna środowisku to dla nas priorytet. 99% srebra które używamy pochodzi z recyklingu. Wszystkie nasze pudełka są opatrzone certyfikatem FSC, który jest gwarancją że opakowania są wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu.