Parallax Image
valentines
quote

Biżuteria którą zamówiłam była przepiękna, jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Dorota

5 zestawów

ze zniżkami

1. Zestaw Scarlet Red

Zestaw Scarlet Red to idealna kompozycja kolorystyczna na Walentynki. Ten energetyczny, piękny odcień czerwieni pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu i od razu wprowadzi w dobry nastrój.

KUP TERAZ

2. Zestaw Elongated Huggie

Kolczyki Huggie Pear i nasz pierścionek Elongated to duet idealny. Zestaw niezwykle piękny, szlachetny i klasyczny. Na wieczorne wyjścia i na co dzień. Zakochasz się od pierwszego noszenia.

KUP TERAZ
quote

Po prostu masz za dużo pięknych produktów i aż nie wiesz co wybrać bo najchętniej wzięłabyś wszystko!

Katarzyna

secure

3. Zestaw Love

Takiego różu jeszcze nie widziałaś! Miłość od pierwszego wejrzenia! Ten delikatny zestaw w przepięknym, niespotykanym odcieniu różu doda odrobinę magii każdej stylizacji. Żyj kolorowo!

KUP TERAZ

4. Zestaw Hearts z dwustronnymi kolczykami

Dwustronne kolczyki z hipnotyzującymi charmsami Pave Hearts. Kupując ten zestaw tak naprawdę masz 4 sposoby noszenia. Przekonaj się sama i ciesz się różnymi stylizacjami z jednego zakupu!

KUP TERAZ

5. Zestaw Dreamy Pink

Te kolczyki to marzenie! Klasyka pięknych kryształowych kół z odrobiną delikatnie różowego blasku charmsów.

KUP TERAZ

RÓŻOWA BIŻUTERIA

-20%

quote

Szczerze mówiąc jestem uzależniona od biżuterii Marmara i nie przesadzę, jeśli powiem, że posiadam około 40 sztuk tej biżuterii. Jestem pewna, że niedługo znowu mnie zobaczysz. Bardzo lubię biżuterię Marmara: kobiecą, wysokiej jakości, przykuwającą wzrok i niezwykle piękną! Jeszcze nigdy się nie rozczarowałam, zawsze pełen zachwyt.

Magdalena

secure