JAK WYBRAĆ PUDEŁKO NA BIŻUTERIĘ?

Przedstawiamy nasze nowe, przyjazne środowisku i nadające się do recyklingu opakowania.

 

Całkowicie nowe pudełka dołączają do rodziny naszych opakowań i właśnie zdecydowaliśmy - teraz możesz wybrać swoje ulubione pudełko w karcie produktu lub w koszyku!

 

 

Kolory pudełek/pomysły na kreacje

 

Jak już wiesz, kochamy kolory! Zdecydowaliśmy więc, aby wprowadzić więcej kolorów również do naszych opakowań.

Przygotowywanie prezentów nie zawsze jest łatwe, dokładamy więc wszelkich starań, aby ten proces był dla Ciebie jak najprostszy. Po znalezieniu odpowiedniej biżuterii możesz teraz wybrać także dokładnie takie pudełko, jakie będzie idealnie pasować do Ciebie lub do osobowości obdarowywanej osoby. Zatem zaczynamy prezentację?

 

Brzoskwiniowe pudełko!

Brzoskwiniowe odcienie kojarzą się ze słodyczą, życzliwością i ciepłem.

Kolor ten odzwierciedla także życie, energię, zabawę i inspirację.

Brzoskwiniowy kolor reprezentuje również wszystkie wartości Marmara i uwielbiamy ten kolor!

Może Ci kogoś przypomina?

 

 

Pudełko w wyrazistym różu -  “Meow, I mean Roar”

Nigdy więcej nudnych dni! Już my wiemy jak rozpromienić Twoją twarz i wprawić Cię w dobry nastrój - ten mały detal przyjdzie z pomocą…

Wygląda słodko jak kociak, ale nie lekceważ go – to tygrys skrywający się za różowym puszkiem… Kogoś Ci przypomina ten opis?

Och, pokochacie to pudełko! Jasne, piękne i odważne!

Psychologowie koloru uważają, że patrząc na róż nie można nie czuć odrobiny radości, co często kojarzy się z nadzieją i optymizmem.

 

 

Pudełko w soczystej czerwieni - A niech to!...

Pasja w całej okazałości! Seksowna, pewna siebie, silna!

Kobieta, która jest wspaniała, pewna siebie, odważna, i wie jak zawojować czerwony dywan ze stylem i gracją. Kobieta, obok której nikt nie przejdzie obojętnie - i ona o tym wie!

Już wiesz dla kogo to pudełko będzie idealne?

 

 

Głęboka Czerń - “Jeśli nie jesteś pewna - zawsze wybieraj czerń!”


Czarny to kolor bardzo bezpieczny. Jest symbolem siły, odwagi i dodaje pewności siebie. "Czerń jest ponad wszystko" - zwykła mawiać Coco Chanel. Czerń jest ponadczasowa. A Ty już wiesz, dla kogo czarne pudełeczko będzie idealnym wyborem?

 

 

…ale tak naprawdę nasze pudełka są „zielone”

 

Jedną z podstawowych misji Marmara Sterling jest działanie zgodnie z potrzebami środowiska. Produkcja biżuterii, którą tworzymy, na każdym etapie jej kreowania, odbywa się zgodnie z poszanowaniem zasad ekologii – poczynając od świadomego i zrównoważonego pozyskiwania surowców, poprzez odpowiedzialność za nasze produkty po sprzedaży, kończąc na minimalizowaniu wpływu jaki nasza działalność ma na środowisko. Dodatkowo 0,5% wartości zakupów dokonywanych kartą płatniczą przeznaczamy na cele związane z usuwaniem nadmiaru CO2 z atmosfery.

 

 

Dlatego opakowania, które dla Was mamy posiadają odpowiednią certyfikację. W dobie kryzysu klimatycznego i wszechobecnych w naturze śmieci, opakowania to temat niezwykle istotny.  Chyba wszyscy znamy negatywny wpływ, jaki opakowania mogą mieć na nasze środowisko. Jeśli uważasz, że to Ciebie nie dotyczy, jesteś w błędzie.

 

Znaczenie ma nawet wprowadzanie drobnych zmian, które mogą przyczynić się do zmniejszenia ilości odpadów w codziennym życiu. Naszym celem jest również zmniejszenie tzw. śladu węglowego. Dlatego wszystkie nasze pudełka są opatrzone etykietą FSC, która gwarantuje, że pudełka są wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu. W ten sposób  pomagamy chronić światowe zasoby leśne, a także przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów na naszej planecie.

Decyzja o pozyskiwaniu przez nas opakowań z certyfikatem FSC była bardziej niż znacząca - dzięki tej „drobnej” zmianie uratowaliśmy już około 1000 drzew!

Naszym celem jest stosowanie we wszystkim, co robimy, materiałów w min. 90% przyjaznych dla środowiska.

Kopiuj link do artykułu